Hakkımızda

33
Yıllık
Deneyim

Miles Tow Trucks

Miles Çekici veya MTT, çekici üreten ve İstanbul, Türkiye'de bulunan bir Miles Makine Group markasıdır. Şirket, yüksek kaliteli hidrolik ekipman üretiminde 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Yenilikçi ve çalışkan ekibi, MTT' yi dünyanın en cesur ve motivasyonu en yüksek çekici markası yapmıştır.

MTT, 2001 yılından bu yana Türkiye'nin adet bazında en büyük çekici üreticisidir. MTT, yenilikçi tasarımlar, en hızlı çalışma özellikleri, daha güvenli mekanizmalar, daha uzun ürün ömürleri ve daha düşük bakım metrikleri sunarak uluslararası pazarlarda da küresel başarı elde etti. MTT, bugün itibariyle sadece imalatçı değil, 17 yıldır İstanbul Belediyesi'ne yaptığı gibi, kamu kurumlarına da kurtarma ve çekici araçlarının planlanması, temini ve işletilmesi konusunda danışmanlık hizmeti veriyor.

MTT, hem kamu otoriteleri hem de özel sektör sahipleri için çok çeşitli çekiciler üretir ve tedarik eder. MTT, standart üretim ve en çok satan ürünler olarak Eurolift Yandan Yükleyici Kamyon (MTT 4011), Kayar Platform Kurtarma Kamyonu (MTT 4021) ve Vinç Donanımlı Kaldırma Aracı (MTT 4031) üretmektedir, ancak birçok özel yapım çekici seçeneği de vardır. Yataklı Çekici  Kamyonu, Ağır Vasıta Çekici  ve  Kayar Kasa Platformlu Çekici Kamyonu gibi. MTT teslimattan önce uyguladığı ülke konfigürasyonu sayesinde çekicilerin hava şartları, yol şartları ve trafik kontrol gereklilikleri açısından kullanılacak ülke ile tam uyumlu olacağını partnerlerine garanti etmektedir.

MTT'nin vizyonu, Avrupa'da elde ettiği başarıyı küresel ölçekte sürdürmek ve iş ahlakına, kalite güvencesine ve müşteri memnuniyetine sıkı sıkıya bağlı kalarak dünyanın lider çekici üreticisi olmaktır.